podpis

"Mějte kus umění i u sebe doma.

S kresleným portrétem Vašeho

zvířete od Nikol"

Jak objednat obraz

Výběr formátu


Minimální formát, na který lze portrét zhotovit je 20 x 30 cm. Standartně svým zákazníkům doporučuji rozměr 30 x 40 cm, který je pro zachycení všech potřebných detailů nejvhodnější. Pro skupinové portréty dvou a více zvířat či celé postavy doporučuji zvolit formát 40 x 60 cm.

Výběr techniky


1. černobílá kresba mastným uhlem v tužce

2. barevná kresba pastelkami

Výběr nechávám zcela na zákazníkovi a jeho vlastním vkusu. Černobílé kresby standartně vsazuji do jemného pozadí. U barevných kreseb je možné zhotovit tónované pozadí dle přání zákazníka. Lze se dohodnout na kombinaci černobílé a barevné varianty v jednom obraze.

Výběr fotografie


Nejdůležitější část objednávky. Je třeba si uvědomit, že kvalita fotografie se projeví na výsledném obrazu. Čím bude snímek nekvalitnější, tím menší mám možnost vidět tolik potřebné detaily. Doporučuji zasílat takové fotografe, kde je hlava zvířete z poloprofilu a s výrazem, který bude zvíře nejvíce vystihovat. Rozlišení požaduji min. 600 MPx. Jestli si nejste s výběrem jistí, zašlete mi fotografií více, ráda pomohu s výběrem. Kresby zhotovuji i podle analogových fotek při dostatečně kvalitním scanu ( min. 300 DPI).

Na hromadné portréty není třeba fotit zvířata dohromady. Pokud mi zašlete snímky jednotlivě, sestavím Vám koláž.

V případě, že mají fotky více jak 10 MB, nahrávejte je na www.uschovna.cz, odkud mi zašlete odkaz ke stažení. Odkaz můžete vložit do pole Vzkaz.

Odeslání objednávky


Všechny tyto podrobnosti k objednávce posílejte na emailovou adresu portretyzvirat@gmail.com. K objednávce připojte svoji adresu dodání a telefonní kontakt.

Doba dodání


Příjem nových objednávek je pro rok 2021 pozastavený z důvodu naplnění kapacit na 18 měsíců dopředu díky enormnímu zájmu. Pokud byste se přesto rádi zapsali do pořadníku, ozvěte se na email portretyzvirat@gmail.com. Děkujeme za pochopení!

Platba


Po odeslání Vaší objednávky obdržíte zálohovou fakturu ( 30% z ceny). Jakmile bude kresba hotová, přijde Vám na email náhled portrétu s fakturou k úhradě. Platit můžete převodem na bankovní účet nebo hotově při osobním převzetí.

Odeslání zakázky


Obrazy jsou velmi důkladně zabaleny v ochranném obalu proti poškození. Možnosti doručení:

  • Česká pošta - balík do ruky
  • Česká pošta - EMS psaní (doručení do druhého dne včetně soboty)
  • DPD kurýr
Platba a odeslání do zahraničí:

Obrazy posílám poštou do jakékoliv destinace po celém světě. Cena poštovného se odvíjí od smluvních podmínek České pošty či zásilkovny s danou zemí a podle aktuálního kurzu měny

Rámování obrazu


Rámování nabízím pouze při osobním předání v sídle eshopu po předchozí domluvě na adrese Okružní 843, Bašť. Skleněné rámy poštou nezasílám. K zarámování doporučuji navštívit jakékoli rámařství nebo hobby market, kde lze jednoduše rám požadovaných rozměrů sehnat. Nejlépe obrazy vyniknou v rámech s paspartou. Nebojte se na cokoli ohledně rámování zeptat, ráda Vám poradím.

Objednat Obraz


Obraz můžete objednat telefonicky, případně emailem zde.