podpis

"Mějte kus umění i u sebe doma.

S kresleným portrétem Vašeho

zvířete od Nikol"

Jak objednat obraz

Výběr formátu


Minimální formát, na který lze portrét zhotovit je 20 x 30 cm. Standartně svým zákazníkům doporučuji rozměr 30 x 40 cm, který je pro zachycení všech potřebných detailů nejvhodnější. Pro skupinové portréty dvou a více zvířat či celé postavy doporučuji zvolit formát 40 x 60 cm.

Výběr techniky


1. černobílá kresba mastným uhlem v tužce

2. barevná kresba pastelkami

Výběr nechávám zcela na zákazníkovi a jeho vlastním vkusu. Černobílé kresby standartně vsazuji do jemného pozadí. U barevných kreseb je možné zhotovit tónované pozadí dle přání zákazníka. Lze se dohodnout na kombinaci černobílé a barevné varianty v jednom obraze.

Výběr fotografie


Nejdůležitější část objednávky. Je třeba si uvědomit, že kvalita fotografie se projeví na výsledném obrazu. Čím bude snímek nekvalitnější, tím menší mám možnost vidět tolik potřebné detaily. Doporučuji zasílat takové fotografe, kde je hlava zvířete z poloprofilu a s výrazem, který bude zvíře nejvíce vystihovat. Rozlišení požaduji min. 600 MPx. Jestli si nejste s výběrem jistí, zašlete mi fotografií více, ráda pomohu s výběrem. Kresby zhotovuji i podle analogových fotek při dostatečně kvalitním scanu ( min. 300 DPI).

Na hromadné portréty není třeba fotit zvířata dohromady. Pokud mi zašlete snímky jednotlivě, sestavím Vám koláž.

V případě, že mají fotky více jak 10 MB, nahrávejte je na www.uschovna.cz, odkud mi zašlete odkaz ke stažení. Odkaz můžete vložit do pole Vzkaz.

Odeslání objednávky


Všechny tyto podrobnosti k objednávce posílejte na emailovou adresu portretyzvirat@gmail.com. K objednávce připojte svoji adresu dodání a telefonní kontakt.

Doba dodání


Doba dodání se liší podle aktuální situace. Snažím se obrazy odbavit do 4 - 6 měsíců, ale vše je individuální. O přesné datum zhotovení mě kontaktujte emailem.

Platba


Po odeslání Vaší objednávky obdržíte zálohovou fakturu ( 30% z ceny). Jakmile bude kresba hotová, přijde Vám na email náhled portrétu s fakturou k úhradě. Platit můžete převodem na bankovní účet, dobírkou nebo hotově při osobním převzetí.

Odeslání zakázky


Obrazy jsou velmi důkladně zabaleny v ochranném obalu proti poškození. Možnosti doručení:

  • Česká pošta - balík do ruky
  • Česká pošta - EMS psaní (doručení do druhého dne včetně soboty)
  • DPD kurýr
  • Zásilkovna (výdejnu uveďte v objednávce)
Platba a odeslání do zahraničí:

Obrazy posílám poštou do jakékoliv destinace po celém světě. Cena poštovného se odvíjí od smluvních podmínek České pošty či zásilkovny s danou zemí a podle aktuálního kurzu měny

Rámování obrazu


Rámování nabízím pouze při osobním předání v okolí Prahy 8. Skleněné rámy poštou nezasílám. K zarámování doporučuji navštívit jakékoli rámařství nebo hobby market, kde lze jednoduše rám požadovaných rozměrů sehnat. Nejlépe obrazy vyniknou v rámech s paspartou. Nebojte se na cokoli ohledně rámování zeptat, ráda Vám poradím.

Objednat Obraz


Osobní údaje a kontakt

zadejte jméno
zadejte příjmení
zadejte email neplatný formát
zadejte telefon neplatný formát

Obraz

vyberte počet hlav*
vyberte nejprve počet hlav vyberte formát
vyberte nejprve počet hlav vyberte barvu

Adresa a způsob doručení

zadejte adresu a číslo popisné*
zadejte město
zadejte PSČ
Vyberte způsob doručení*
vyberte způsob doručení

Odkazy na soubory, poznámky

Celková cena: {{ price }},-
Pro kalkulaci ceny vyplňte prosím povinná pole
Objednávkou souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem objednávky. Žádné osobní údaje neposkytuji třetím stranám.