podpis

"Mějte kus umění i u sebe doma.

S kresleným portrétem Vašeho

zvířete od Nikol"

Výuková videa


Představuji vám další speciální projekt, který jsme si pro vás připravili a kterým dostává možnost naučit se kreslit pastelkami úplně každý odkudkoli. Ačkoli je osobní setkání na kurzu kreslení nejintenzivnější formou výuky, ne každý má tu možnost jezdit za mnou do Prahy. A právě pro vás jsme připravili výuku formou výukových videí. Videa budou rozdělená podle náročnosti a jsou určena všem bez rozdílu. Ať už jste úplní začátečníci, kteří nemají o této technice ani potuchy, ale milujete zvířata a chtěli byste se je naučit kreslit, nebo jste pokročilí kreslíři a chcete se posunout ve svých znalostech díl. Videa jsou naročená tak, abyste viděli krok za krokem vznik konkrétní kresby. Podrobně vysvětluji každý krok, který právě kreslím. Videa jsou přiblížná natolik, abyste viděli každý tah a každý chlup, který právě kreslím. Videa jsou rozdělena do 30ti minutových filmů ve formátu MKV a kvalitě 720p, kterých je v kratších videokurzech kolem 10ti, v delších videokurzech kolem 15ti. Dostáváte tak obrovské množství natáčecích minut, ve kterých se dozvíte absolutně vše z popisované kresby.

Velikou výhodu vidím v možnosti videa uložit a sledovat je i bez připojení na internet. Součástí balíčku s videi jsou i předlohy ke kreslení jak foto, tak kreslená varianta a seznamy použitých pastelek. Najdete zde celkový seznam a dále seznamy pastelek v jednotlivých videích. Snadno se tak na každý díl připravíte a nemusíte tápat, co právě použijeme.

Po zakoupení videokurzu dostanete pozvánku na vaší emailovou adresu ke stažení nebo online sledování na Google disc (nevyžaduje mít vlastní Gmail adresu).

Pro úplné začátečníky doporučuji začít výukovým videem s bernským salašnickým psem, který pro maximální výsledky můžete doplnit výukovým sešitem č. 1

Videokurzy lze objednat v eshopu zde

Postupně pro vás budeme zpracovávat další a další videokurzy, abyste stejně jako v sešitech našli přesně to, co hledáte a potřebujete vysvětlit. Přeji s nimi spoustu zábavy a poučení!