podpis

"Mějte kus umění i u sebe doma.

S kresleným portrétem Vašeho

zvířete od Nikol"

Novinky

28.04.2023

KURZY KRESLENÍ PRO DĚTI

Ráda bych v prostorách domečku komunitního centra Bašť od září 2023 přivítala nadšené malé kreslíře. Pro děti od 6 - 10ti let bych ráda otevřela kroužek kreslení, ve kterém je budu učit veškerou svoji praxi v oboru kreslení tužkou a pastelkami. Dvouhodinový kroužek 1x týdně pro malou skupinu dětí bych ráda věnovala těm, které kreslení opravdu baví. Zájemci mohou už nyní psát na email portretyzvirat@gmail.com.

16.09.2021

První podcast “Kresby zvířat na zakázku”

Moji milí, přátelé, kreslíři, kamarádi, mám tu díky Martince úplně první, plenkový podcast, plný chyb, kterých se přísahám příště vyvaruji, ale je tu!!! ?Příště se nebudu na začátku nervózně hyhňat. Skákat si do řeči. A nebudu natáčet v místnosti s největší ozvěnou široko daleko. ? Ale jsme jen lidé a nedokonalosti jsou naší součástí! Takže když zavřete oko nad menšími chybkami, dostanete hodinu a půl čistého povídání od srdce a takovou porci energie, že nebudete muset obědvat ani večeřet! Hned teď necháte všeho co vás nebaví a pustíte se do toho, co na vás čeká v šuplíku a vy jste jen hledali ten správný moment! Právě přišel a já se těším, co vy na to! ? Tak šup, sluchátka du uší a pojďme na to! ? https://anchor.fm/jakfotitkone/episodes/Nikol-Charvtov-Kresby-zvat-na-zakzku-e17cvnp Odkaz na Spotify: https://open.spotify.com/episode/3LLp1pLohTg4B7Y2mb683a?si=DRH8S6fRSqyCXsNg7QOAXw&dl_branch=1

07.06.2021

Kurzy “Kreslení pastelkami hrou” jsou zpět!

Od 15.6.2021 jsou opět v provozu kurzy kreslení. Přihlásit se můžete zde na webu nebo mne neváhejte kontaktovat. Rozdělení do skupin noví/stálí žáci může být upraveno dle zájmu (nebojte se ozvat). Prozatím je rozřazení orientační než se kurzy vrátí do původního pravidelného režimu. Budu se na vás těšit!

26.10.2020

Nově v eshopu - videokurzy kreslení pastelkami

Aktuálně jsou v eshopu dva nové videokurzy kreslení pastelkami, které alespoň zkrátí čekání než budou opět otevřeny kurzy kreslení.

26.10.2020

Spuštěn eshop s doplňkovým prodejem

Na adrese https://shop.portretyzvirat.cz nebo přes odkaz v menu "Doplňkový prodej" byl spuštěn doplňkový prodej setů pastelek, sešitů "Kreslení pastelkami hrou".