podpis

"Mějte kus umění i u sebe doma.

S kresleným portrétem Vašeho

zvířete od Nikol"

Výukové sešity "Kreslení pastelkami hrou"


Tento unikátní projekt nabízí všem zájemcům naučit se kreslit pastelkami a poznat svět kreslení zvířat technikou a způsobem, kterým kreslím své zakázky. V několika dílech prozrazuji své know - how o tom, jak začít a kam až můžete hranice kreslení pastelkami posunout. Díky několikaleté praxi vyučování kreslení pastelkami jsem postupně pochopila, co všechno potřebujete coby žáci vědět a vysvětlit. Všechny své znalosti tak můžete postupně pročítat v těchto sešitech a slibuji, že nejsou poslední. Stále existuje spoustu témat, která jsou potřeba si vysvětlit. Výukové sešity doporučuji jako doprovodný materiál jak ke kurzům kreslení, na který za mnou můžete přijet do Prahy a kterým si tak zopakujete všechny nabité znalosti toho dne, tak i k výukovým videím. Tato unikátní kombinace vám dá vše, co se potřebujete o této technice dozvědět. Mnou popisované kreslení je určeno absolutně všem bez rozdílu, jestli jste začátečník nebo velmi pokročilý. Své si tu najde každý. Nemusíte se bát začít, i když jste nekreslili desítky let, nebo třeba nikdy. Nikdy totiž není pozdě začít. Důležité je to zkusit!

Každý díl obsahuje podrobný rozbor postupu kresby různých zvířat (kresba různých plemen psů, koček a koní...). Zaměřuji se na popis kresby určitého typu srsti a různé barevnosti. Vše doprovází detailní fotografie krok za krokem. Každý díl obsahuje kromě 10 - 15ti výukových karet i papír na kreslení, tištěnou předlohu a bonus ve formě pracovního listu, samopelky aj. Zakoupením sešitu dostanete přístup k předlohám a vy tak můžete rovnou začít kreslit. Karty vás povedou krok za krokem a vám se tím otevřou zcela nové možnosti, co všechno se dá pastelkami vyčarovat. Pro velký zájem jsem sepsala své nasbírané znalosti v černobílé kresbě a vydala bonusový speciál o technice kresby mastným uhlem v tužce, která je aplikovatelná i při kreslení tužkou.

Jednotlivé díly doporučuji odebírat postupně od prvního dílu a postupně tím své znalosti prohlubovat. Zakoupit je můžete v eshopu zde

Pro maximální výsledky doporučuji kombinaci výukových sešitů s výukovými videi, které najdete zde