Je to tak snadné! K vytvoření objednávky se stačí držet následujících tří kroků:

Krok 1 - Výběr formátuMinimální formát, na který lze portrét zhotovit je 20 x 30 cm. Standartně svým zákazníkům doporučuji rozměr 30 x 40 cm, který je pro zachycení všech potřebných detailů mnohem vhodnější. Pro skupinové portréty dvou a více zvířat či celé postavy doporučuji zvolit formát 40 x 60 cm. Není problém vybrat atipycký rozměr čtvercový, od 30 x 30 cm do 60 x 60 cm. 

Krok 2 - Výběr techniky Na výběr máte ze dvou variant:

černobílá kresba - mastný uhel v tužce CretaColor Nero
barevná kresba - pastelky FaberCastell Polychromos

Výběr nechávám zcela na zákazníkovi a jeho vlastním vkusu. Černobílé kresby standartně vsazuji do jemného pozadí. U barevné barevného portrétu kresbu pozadí tónuji stejně pomocí pan pastel na přání zákazníka. Lze se dohodnout i na kombinaci černobílé i barevné varianty v jednom obraze.  

Krok 3 - Výběr fotografie


Nejdůležitější část objednávky. Je třeba si uvědomit, že kvalita fotografie se projeví na výsledném obrazu. Čím bude snímek horší, tím menší mám možnost vidět tolik potřebné detaily. Doporučuji zasílat takové fotografe, kde je hlava zvířete z poloprofilu a s výrazem, který ho bude nejvíce vystihovat. Portrét hlavy lze vyříznout i z fotky celého zvířete, pokud ji máte dostatečně kvalitní. Nezasílejte fotky rozmazané, focené shora či kde je zvíře focené z velké dálky. Rozlišení požaduji min. 600 MPx. Jestli si nejste s výběrem jistí, zašlete mi fotografií více, ráda pomohu s výběrem. Kresby zhotovuji i podle analogových fotek při dostatečně kvalitním scanu ( min. 300 DPI).

Na hromadné portréty není třeba fotit zvířata dohromady. Pokud mi zašlete snímky jednotlivě, sestavím Vám v počítači koláž.

V případě, že mají fotky více jak 10 MB, nahrávejte je na www.uschovna.cz, odkud mi zašlete odkaz ke stažení. Odes
lání objednávky


Pokud tyto tři věci máte, vše odešlete na emailovou adresu portretyzvirat@gmail.com. K objednávce připojte svoji adresu pro doručení obrazu

Doba dodání:

Závisí na množství objednávek před Vámi. Standartně jsou to min. 4 měsíce, po dohodě lze termín zkrátit či prodloužit. V době vánočních objednávek je vhodné objednávat od začátku roku do září. Jedině tak svůj dárek nepropásnete.

Zhotovení obrazu:

Jakmile je Vaše zakázka hotová, na emailovou adresu zasílám náhled ke schválení.

Platba:

Po odeslání Vaší objednávky obdržíte zálohovou fakturu ( 30% z ceny). Jakmile bude kresba hotová, přijde Vám na email  náhled portrétu s fakturou k úhradě. Platit můžete převodem na bankovní účet, dobírkou nebo hotově při osobním převzetí.Odeslání zakázky:


Obrazy jsou velmi důkladně zabaleny v ochranném obalu proti poškození. Jsou zasílány českou poštou jako doporučené psaní. Doba dodání je 3-7 pracovních dnů. V případě expres dodání lze zaslat jako EMS psaní s doručením do druhého pracovního dne. Ceny poštovného se přizpůsobují aktuálnímu ceníku české pošty (viz ceník).

Platba a odeslání do zahraničí:

Obrazy posílám poštou do jakékoli destinace po Evropě i mimo ní. Cena za poštovné se odvíjí od cílové země, váhy zásilky a aktuálnímu kurzu měny. 


Platit lze dvojím způsobem:

- Mezinárodní bankovní transakce ( obdržíte IBAN a swift code)

- PayPal


Rámování obrazu: 


Rámování nabízím pouze při osobním předání v okolí Prahy 8. Skleněné rámy poštou nezasílám. K zarámování doporučuji navštívit jakékoli rámařství nebo hobby market, kde lze jednoduše rám požadovaných rozměrů sehnat. Nejlépe obrazy vyniknou v rámech s paspartou. Nebojte se na cokoli ohledně rámování zeptat, ráda Vám poradím. 


Dokumenty ke stažení:

Souhlas s použitím kreseb

Informace ke zpracování osobních údajů