Kurz kreslení pastelkami - 10. ledna 2018

🐶✏️Kurz kreslení pastelkami✏️🐶

Usoudila jsem, že naše 8 měsíční dcera si už beze mě celý den poradí a já tak budu moci uspokojit žádosti o pořádání kurzů kreslení. Pokud bude zájem, budu ho opakovat každou první sobotu v měsíci. Kurzy doporučuji opakovaně navštěvovat. 
Kreslíme portrét psa pastelkami Faber Castell Polychromos.

Kdy: 3.2.2017 - 8:30 - 17:00
Kde: areál MŠ Libčická, Praha 8
Minimální počet osob pro pořádání: 4
Maximální počet osob: 7
Určení: začátečník i pokročilý ( individuální zaměření na každého z vás)
S sebou: Odhodlání naučit se něco nového, dobrou náladu a trpělivost!

Další informace sdělím po emailu, pište na portretyzvirat@gmail.com

Uzávěrka přihlášek do 28.1.2018

Těším se na vás!!!!

 

Kalendáře 2018 - 20. listopadu 2017

Pište si ihned! Objednávky přijímám do 27.11.2017!

 

 

 

Vernisáž - 7. dubna 2017

 

A máme to za sebou 

Nevím, jakými pocity mohu popsat dojmy z vernisáže.. Je jich tolik, že tento zážitek budu vstřebávat ještě dlouho. V tom nejlepším slova smyslu. Sešli se tu samí skvělí lidé, kteří nám pomohli udělat tento den jedinečný. Knihu jsme pokřtili, výstavu zahájili, vše vypili a snědli, poslechli milou hudbu... Prostě to klaplo a mě nezbývá než všem moc poděkovat a těšit se na příští shledání! Děkuji opravdu moc!

Nikol

 

 

Nová kniha! - 7. dubna 2017

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vychází nová kniha "Portréty podle fotografií". Seznamte se se třemi autorkami a třemi technikami kresby a malby. Techniku suchý štětec představuje Hana Šrubařová, Stírací techniku Jana Laštovičková Grygarová a v neposlední řadě vás zavedu do tajů portrétování zvířat tužkou. Kniha je k dostání v eshopu Zoner Press a ve vybraných knihkupectví. 

 více zde ...

Výstava - 7. dubna 2017
 

Uzavření objednávek na Vánoce - 9. listopadu 2016

Z důvodu naplnění kapacity nepřijímám už objednávky s doručením na Vánoce. Nejbližší možný termín je po Novém roce. Děkuji za pochopení. Nikol

 

Kalendáře - 2. října 2016

I v letošním roce se opět můžete těšit na nástěnný kalendář 2017 s těmi nejlepšími kresbami za uplynulý rok. Prodej bude zahájen začátkem listopadu, o všem se dozvíte zde nebo na facebooku!

 

Novinka - polštáře! - 2. října 2016

Nově nabízím potisk kreseb na polštáře! Tisk kreseb, fotek, grafiky, textu, na co si člověk vzpomene! Polštáře jsou ručně šité a můžete si vybrat vlastní barvu! Více na emailu a stránkách facebooku

 více zde ...

Vánoce - 9. října 2015

Kapacita vánočních objednávek byla naplněna, další objednávky budou zhotoveny až po Novém roce. děkuji za pochopení. Nikol

 

Pohledy - 2. dubna 2015

Nově navázaná spolupráce s webem www.pohlednictvi.cz ! Nádherné motivy, témata, fotky i obrazy českých výtvarníků včetně portrétů zvířat. Své si najde každý, doporučuji navštívit!! 

 více zde ...
Strana 2 z 3První   Předchozí   1  [2]  3  Další   Poslední